Tak Natalia Dyer ze “Stranger Things” wyglądałaby po botoksie. Potrzebna zmiana?

W dzisiejszych czasach wręcz wymogiem dotyczącym celebrytek jest “idealny” wygląd. Obowiązującym od kilku dobrych lat kanonem piękna stały się obfite usta, mały nosek i wystające kości policzkowe, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że wiele gwiazd wygląda niczym z jednej taśmy produkcyjnej.

Do rozprzestrzenienia się tego zjawiska niewątpliwie przyczyniają się Instagram i TikTok. To właśnie media społecznościowe promują mocno określone standardy urodywywierając tym samym presję i pogłębiając kompleksy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wywiad Fabijańskiego: kulisy, konsekwencje i oświadczenia

Na szczęście trend ten zdaje się powoli odchodzić do lamusa. Wskazywać na to mogą na przykład kontrowersje wywołane nagraniem kosmetyczki mirandy wilsonktóra postanowiła przeprowadzić fikcyjną konsultację operacji plastycznej na gwieździe serialu “Stranger Things” Natalii Dyer. Ekspertka medycyny estetycznej z Laguna Beach w Kalifornii oceniła, że ​​27-latka “powinna” poprawić linię szczęki, unieść brwi, zmienić owal twarzy i potraktować ją wypełniaczami. Nagranie słusznie wywołało speak oburzenia. Większość komentujących nie potrafiła zrozumieć, czemu Wilson zamieściła w sieci film tak szkodliwy w wydźwięku.

Media społecznościowe wyrządzały dużo krzywdy. Szerzenie idei, że piękno oznacza tę samą twarz u wszystkich, jest bardzo złe;

To idealny przykład dzielenia się opinią, gdy nikt cię o to nie prosił;

Współczuję dzieciakom bombardowanym tym chorym przesłaniem, że muszą zmienić wszystko w swoim wyglądzie, by mieć “instagramową twarz”;

Mam dość ludzi mówiących nam, że wszyscy musimy wyglądać, jakbyśmy wyszli z fabryki zabawek;

Dear Ona już jest porażająco piękna!;

Po tak ekstremalnych reakcjach Wilson zdecydowała się usunąć filmik, jednak do tej pory nie opublikowała żadnego komentarza ani przeprosin.

Poniżej możecie obejrzeć filmik, który wywołał w sieci tyle zamieszania. Czy naprawdę uważacie, że ktokolwiek “powinien” sobie “poprawiać” cokolwiek?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Ma bardzo ładdną twarz. She nie potrzebuje zmian.

Piękna ❤️ wyjątkowa uroda nietuzinkowa taka inna wśród całego plastika w świecie 😊

Straciłaby pazur i osobowość. Stop kobietom “z taśmy”! 👿

Troche jak Opozda nasza 😅

Najnowsze komentarze (106)

Chce z Natalii zrobić Arianę Grandę w skrzyżowaniu z Gal Gadot?

ta pani ekspertka od medycyny estetycznej chyba jest zazdrosna o Natalię, skoro chce z niej zrobić ciemnookiego Stevena Seagala

zostawcie ją w spokoju. Już nam wystarczy lasek po zabiegach.

Wystarczyłoby, żeby przytyła, wówczas jej twarz byłaby mniej kanciasta, tak było zanim Natalia drastycznie schudła

Ekspertka chyba chciałby z Natalii zrobić Gal Gadot

Niestety zapadła na anoreksję, przed chorobą była ładniejsza i pełniejsza na twarzy

Po przeróbkach wyglądałaby jak latynoski po przeróbkach. Takich latynosek jest wiele, nie wyróżniałaby się niczym

Natalia niestety za bardzo się odchudzała, w pewnym momencie wyglądała anorektycznie stąd ta szczęka, na zdjęciach z młodości ma pełną buzię, wyglądała naprawdę ładnie, są foty w google

Obawiam się, że może mieć zaburzenia odżywiania. Wygląda bardzo szczupło.

Natalie jest bardzo ładna. Ela najlepiej ela wyglądała w blond włosach w klipie from piosenki J. Baya “Wild love.” Ostatnio usiłuje się do niej upodobnić krzykliwa celebrytka z zezem- Maisie Peters, nieszczęśliwie zakochana w Bayu. Internauci wprost jej piszą, ze ela robi się na Natalię, czasem też na żonę Sheerana-Cherry, zakładając koszulki z wisienkami. Biedaczka cierpi na braki osobowości własnej.

I bedzie taka jak wszystkie

Czyli Timothee Chalamet ma piękną urodę a Natalia powinna sobie zoperować praktycznie identyczną szczękę.